Аналитика и исследования коммерческой и жилой недвижимости Украины


Главная О компании Услуги компании Наши клиенты Реклама Контакты


Бухгалтерія - якiснi послуги

2020-07-02 14:54:21

В першу чергу, необхідно згадати про наявність у компанії https://avista.in.ua/ якісної системи післяпродажного обслуговування. Воно однаково для всіх програмних продуктів, в тому числі, і для 1С Бухгалтерія 8.3. Будь-який користувач може укласти договір на інформаційно-технологічний супровід і отримувати такі переваги:

підтримка інформаційної системи в актуальному стані;

доступ до нормативно-правових документів, що стосуються обліку та управління підприємством;

можливість отримання консультацій у аудиторів і фахівців-практиків з приводу впровадження та експлуатації 1С Бухгалтерія 8.

 

В оновлених версіях програми, наприклад 1С Бухгалтерія 3.0, впроваджений новий інтерфейс, що дозволяє враховувати потреби і особливості роботи кожного користувача, в тому числі і його права. Нове рішення дозволяє підвищити продуктивність співробітників бухгалтерії, а значить, збільшити кількість вирішуваних завдань, що позитивно позначиться на загальній ефективності компанії і знизить її ризи

 

Крім того, новий інтерфейс полегшує і доступ до звітів, що дуже актуально для керівників. Більш зручна навігація і вдосконалений механізм пошуку інформації дозволяють управлінцям приймати більш оперативні і обґрунтовані рішення, що позитивно позначається на фінансових результатах компані.

 

Інформаційна сістема1С 7.7 Бухгалтерія може ефективно інтегруватися з іншими додатками. Це здійснюється за рахунок наявності в програмі сучасного механізму обміну даними. Він дозволяє без особливих надбудов отримувати і передавати дані, що стосуються заробітної плати, планування і аналізу витрат, доходів, грошових потоків і так далі.


Поиск

Подписка

Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья
Готовые исследования, обзоры
Новости, статьи и аналитика
RSS-лента (новости, статьи и аналитика)
RSS-лента (Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья)
RSS-лента (Готовые исследования, обзоры)