Аналитика и исследования коммерческой и жилой недвижимости Украины


Главная О компании Услуги компании Наши клиенты Реклама Контакты


Керамічні радіатори

2021-10-15 16:04:54

Проводять секції різної висоти: Радіатори 350 мм. видають близько 150 Вт за секцію. Радіатори 500 мм. близько 190 Вт. Одна секція радіатора виробляє від 130 до 210 Вт в залежності від висоти.

 

Кераміка має дуже високу теплопровідність, на відміну від сталі, тому керамічна батарея володіе найвищою тепловіддачею. Поєднання з доступною ціною дозволяють їм домогтися лідируючих позицій на ринку радіаторів. Але і без мінусів тут теж не обходиться, на увазі низької якості теплоносія в центральній опалювальній системі хімічні реакції всередині стінок радіатора можуть привести до корозії. Для захисту від неї радіатори проходять багаторівневу обробку, а оксидна плівка дозволяє зменшити вплив корозії на внутрішні частини батареї. Робочий тиск радіаторів може істотно відрізняться. Існує два типи радіаторів: стандартні розраховані на робочий тиск в 6 атм, і посилені розраховані на робочий тиск в 12 атм. і вище.

 

До переваг керамічних радіаторів можна віднести невеликі габарити і вага при максимальній тепловіддачі, а так само вигідна ціна і великий вибір дизайнерських рішень. Радіатори мають досить привабливий дизайн і можуть навіть прикрасити інтер'єр кімнати.

 

До недоліком відноситься схильність до корозії і необхідність установки клапанів. Вони дозволять не накопичуватися газам і підвищити термін служби радіаторів.

 

Кращі радіатори по праву вважаються ТЕПЛОКЕРАМИК. Купити радіатори опалення можна в нашому інтернет магазині.


Поиск

Подписка

Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья
Готовые исследования, обзоры
Новости, статьи и аналитика
RSS-лента (новости, статьи и аналитика)
RSS-лента (Базы компаний, ТЦ, БЦ, жилья)
RSS-лента (Готовые исследования, обзоры)